Skladník/Skladníčka do Rakúska

22.04.2017 Tibox servis, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Pomocné, manipulačné práce Skladník/čka v oblasti logistiky do skladu.(miesto práce Vieden).Preberanie a kontrola tovaru, všeobecné skladové práce. Práca na hlavný pracovný pomer s možnosťou prestupu do kmeňového stavu u klienta. Možnosť pracovať na turnusy 3+1.Požiadavky na uchádzača: samostatnosť, flexibílnosť, zodpovednosť. Odmeny a benefit: 1.645€ mesačne (167 hod.). sociálny program : / narodeninové poukážky, športové poukazy, vernostný program, rôzne príspevky a iné /13 plat..
Ponúkaný plat:
od 1645 EUR
Termín nástupu do práce:
od 8.5.2017
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Baliaca činnosť manipulácia s tovarom. Čistiace a upratovacie práce. Kuriérske služby.
Oblasť pôsobenia:
Poradenstvo (napr. personálne, finančné, energetické a pod.)
Adresa:
Tibox servis, s. r. o.
Osadná 2
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Ing. Heribanová
Osadná 2, Bratislava, 83103, Slovenská republika
Tel: 0902 142388, 0043 681 2024 155

Reaguj na ponuku