Obchodný zástupca pre priemyselné klimatizácie a vzduchotechniku

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí,
  • akvizícia nových klientov (montážne spoločnosti, stavebné spoločnosti, projektanti, investori),
  • starostlivosť o stabilných klientov v danom regióne,
  • budovanie a rozvíjanie profesionálneho mena spoločnosti,
  • vedenie obchodných stretnutí a negociácia obchodných podmienok,
  • príprava cenových ponúk,
  • vytváranie, vyhodnocovanie a optimalizovanie obchodnej stratégie v spolupráci s obchodným riaditeľom,
  • spolupráca s technickým a marketingovým oddelením,
  • reporting;
Upresnenie platových podmienok:
Česká spoločnosť zameraná na profesionálne riešenia v oblasti priemyselných klimatizácií a vzduchotechniky hľadá do svojho tímu šikovného a technicky mysliaceho obchodného zástupcu pre západoslovenský a stredoslovenský región.
Benefity a ďalšie výhody:
  • home office práca, ak nie je obchodník v teréne,
  • po čase možnosť zriadenia kancelárie v mieste bydliska,
  • mobil, notebook a auto aj na osobné účely,
  • motivačné platové ohodnotenie,
  • priateľská a kolegiálna atmosféra v spoločnosti,
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • ukončené stredoškolské vzdelanie technického zamerania,
  • skúsenosti na pozícii obchodníka v technickej oblasti aspoň 1 rok,
  • znalosť práce s PC a internetom na pokročilej úrovni,
  • vodičský preukaz sk B. nutnosťou - aktívny vodič,
  • ochota denne cestovať za zákazníkmi v rámci západoslovenského a stredoslovenského regiónu,
  • zodpovednosť a dobrá schopnosť organizácie,
  • príjemné vystupovanie a komunikatívny typ osobnosti,
  • schopnosť sebamotivácie,
  • obchodný duch a drive;