Obchodný zástupca v odbore osvetľovacej techniky

20.05.2017 APPEL COUNSELLING, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náplňou práce pre zdatného obchodníka v oblasti svetelnej techniky pre región západného Slovenska bude:

- aktívne oslovovanie nových zákazníkov v segmente elektro – maloobchody, veľkoobchody
- ponuka bytových, kancelárskych a priemyselných svietidiel ako aj prístrojov a komponentov nn na výrobu rozvádzačov (celé portfólio firemných produktov)
- identifikácia potrieb nových zákazníkov, prezentácia jednotlivých produktov spoločnosti
- zodpovednosť za plnenie plánov v danom regióne
- vypracovávanie cenových ponúk
- reporting

Upresnenie platových podmienok:
Dohodou
Iné výhody:

- možnosť realizácie sa v príjemnom kolektíve stabilnej, slovenskej a "rodinnej" firmy
- pre šikovných ľudí s obchodným duchom veľmi dobré finančné ohodnotenie
- cestovanie po západnom Slovensku so služobným autom (aj na súkromné účely)
- možnosť home office

Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
30.6.2017
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí vyhovujú požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené

- prax 1 rok v obchode v danom elektro segmente
- obchodný duch
- výborná komunikácia
- ambicióznosť
- samostatnosť a zodpovednosť
- aktívny vodič

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Personálno-poradenská spoločnosť špecializovaná na výber a obsadzovanie pozícií stredného a vrcholového manažmentu. Ponúkame svojim klientom komplexné personálno-poradenské služby.
Oblasť pôsobenia:
Poradenstvo (napr. personálne, finančné, energetické a pod.)
Adresa:
APPEL COUNSELLING, s.r.o.
Leškova 3A
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Katarína Dobšovičová
Tel: +421 903 797 379

Reaguj na ponuku