ANGLICKO - práca v sklade a v baliarni až 2000 eur mesačne

24.03.2017 GAP PERSONNEL GROUP s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
NÁPLŇ PRÁCE :
Súrne hľadáme pracovníkov do skladu pre nášho klienta v Anglicku.

Pri tejto pozícii nie je podmienkou predchádzajúca skúsenosť , lebo Vám bude poskytnuté školenie. Úspešní kandidáti budú mať po 12 týždňoch možnosť získať zmluvu na trvalý pracovný pomer. Toto je veľká príležitosť pracovať v rýchlo rastúcej sa spoločnosti.

Všeobecné povinnosti zahrňujú prácu s ručným skenerom a balenie tovaru, vyzdvihnutie tovaru podľa objednávok, kontrola kvality produktov.

Nástup je možný aj ihneď, počas celého roka.
Ponuka vhodná aj pre dvojice.
Budete zamestnaný pre našu agentúru GAP-personnel.com
Jedná sa o dlhodobú v prípade potreby aj o krátkodobú prácu
Upresnenie platových podmienok:
Plat je od 9.30eur na hodinu až 14.00eur na hodinu.
Iné výhody:
Osobnostné predpoklady a zručnosti
- ochota pracovať aj cez víkend
- ochota pracovať denné aj nočné smeny
- pracovitý a spoľahlivý
- predošlá prax výhodou ale nie podmienkou
- anglický jazyk nie je podmienkou

PONÚKAME
LEGÁLNE ZAMESTNANIE
• Školenie v oblasti práce, zdravia a bezpečnosti
• Asistencia pri ubytovaní
• Včas zaplatenie výplaty ( každý piatok ) € 9.30 na hodinu
• Právo na poberanie anglických sociálnych dávok
• Moderné sklady a zariadenia
• Možnosť pracovať okamžite
• Osobná pomoc od slovenských, poľských a britských personalistov
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
NAŠA AGENTÚRA MÁ VŠETKY POTREBNÉ LICENCIE A CELÝ SERVIS, SPROSTREDKOVANIE ZAMESTNANIA JE ZDARMA.

Viac info: facebook.com/GapPersonnelSlovakia

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
Základná znalosť anglického jazyka / nie je podmienkou.