Predavačka v Trafike - Žilina

07.03.2017 Vladimír Mihalík - M.M.M.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Žilina , Bratislavská 6
Žilina
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Príjmeme predavačku do Trafiky za výhodných platových podmienok. Pracovná doba je krátky - dlhý týždeň. Dlhý týždeň : pondelok, utorok : od 5.30 -do 18.00, ,streda,štvrtok voľno , piatok: 5.30-18.00, sobota : 6.00- 12.00, nedeľa: 8.00- 12.00, krátky týždeň : pondelok ,utorok : voľno, streda, štvrtok : 5.30- 18.00, piatok, sobota, nedeľa: voľno. Životopis zasielajte
na mail: email . Ďakujem
Ponúkaný plat:
od 450 do 520 EUR
Upresnenie platových podmienok:
Plat je uvedený v čistom a to 3 Eura za hodinu v čistom . Výplata je podľa odpracovaných hodín : od 450 Eur v čistom až po 520 Eur v čistom + odmeny.
Termín nástupu do práce:
od 31.3.2017
Termín ukončenia výberového konania:
24.3.2017
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
Slovenský jazyk
Iné znalosti:
neuvedené