3D Merací technik - strojárska výroba - okres Banská Bystrica

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Pozícia / odvetvie:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • vykonávanie merania komponentov s využitím vybraných meracích prístrojov (3D), postupov a techník
  • obsluha meracieho zariadenia (DEA) a práca so softvérom PC DMIS Pro
  • vyhodnocovanie merania - podľa výkresovej dokumentácie, resp. podľa 3D modelu (program)
  • programovanie meracích prístrojov, 3D meracieho zariadenia
  • podieľanie sa na zlepšovaní kvality produkovaných dielcov a znižovaní scrapu vo výrobe
  • dodržiavanie štandardov a postupov kvality a reportovanie nadriadenému
Upresnenie platových podmienok:
Hľadáme skúseného 3D meracieho technika s aspoň 1-2 ročnou skúsenosťou s 3D meraním a tiež vyhodnocovaním merania (podľa výkresov alebo 3D modelu).
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Všeobecne požadované znalosti:
  • SŠ/ VŠ vzdelanie strojárske al. elektrotechnické
  • Skúsenosť s 3D meraním (min. 1-2 roky), s používaním meracích prístrojov a techník
  • Skús. s vyhodnocovaním merania, skúsenosť s prácou v strojárskej výrobe
  • možnosť nástupu IHNEĎ výhodou!