custom-banner

Reprezentant kvality

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    Zamestnávateľ neuviedol
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Ponúkame Vám možnosť začleniť sa do tímu skúsených reprezentantov kvality. Máte radi denný kontakt so zákazníkom a zabezpečovanie ich spokojnosti? Ovládate medzinárodné štandardy kvality? Radi cestujete? Ak áno, zašlite nám Váš životopis na túto pozíciu.

Pracovná náplň:

- Jednanie so zákazníkom ohľadne produktu a problémov s výrobou
- Vykonávanie auditov produktov a procesov
- Plná podpora kontinuálneho zlepšovanie procesu a produktu
- Zodpovednosť za vývoj nových projektov a ich rozbeh vo výrobe
- Návštevy zákazníka za účelom zabezpečenia spokojnosti zákazníka a okamžitej reakcie na vzniknuté nezhody zistené v procese
- Hodnotenie vývoja kvality a zodpovednosť za jeho vylepšovanie
- Udržiavanie systému riadenia kvality
- Vybavovanie zákazníckych reklamácií, analýza príčin a zdrojov vzniku nezhodných produktov a aplikácia nápravných opatrení
- Zabezpečenie zhody produktu so zákazníckymi požiadavkami

Požiadavky:
- VŠ vzdelanie technického smeru
- min. 2 ročné skúsenosti z výrobnej spoločnosti z oddelenia kvality
- znalosť procesov a systémov kvality
- znalosť AJ na aktívnej úrovni
- ochota vycestovať za zákazníkom
- dobré organizačné a komunikačné zručnosti
- orientácia na detail
- analytický spôsob myslenia
- zodpovednosť a tímový hráč

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou