Zvárač CO2 s platným preukazom v BRATISLAVE! Nástup ihneď na TPP - 797-868 Eur/brutto+bonus 300+200 Eur !Ubytovanie zabezpečené!

25.07.2017 ADECCO Slovakia, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Chceš kariéru v automobilovom priemysle, začni pracovať s nami, s personálnou spoločnosťou ADECCO SLOVAKIA? SUPER PLAT, BONUS 300+200 EUR, trvalý pracovný pomer, práca pre spoľahlivého zamestnávateľa !

Manuálna práca na výrobnej hale - zvarovňa!

- Práca rozdelená na 3 zmeny alebo nepretržitú prevádzku
- Plne zabezpečený tréning a zaškolenie
- Nutné mať platný zváračský preukaz CO2.

Neváhaj a zavolaj nám na 0911 027 135 a dohodni sa s nami na mieste pohovoru.
Prípadne nám pošli životopis na email a my ti zavoláme.
Umiestňujeme a zamestnáme aj bez praxe so zaučením. Podmienkou je chuť pracovať. Skvelá príležitosť pre absolventov škôl! A ak nie si vyučený, nevadí!

Nástupný plat od797-868€ / brutto+ BONUS 300+200 EUR + príplatky!!!

UBYTOVANIE A STRAVOVANIE SME ZABEZPEČILI S PRÍPLATKOM!!!
Upresnenie platových podmienok:
797+ BONUS 300 a neskôr 200
Iné výhody:
- pridelený koordinátor,
- kancelária priamo v závode,
- obuv a oblečenie ZDARMA,
- možnosť využiť naše ADECCO benefity.
Termín nástupu do práce:
ihneď
Termín ukončenia výberového konania:
9.6.2017
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené