Manažér/reprezentant Allianz Slovenská Poisťovňa a.s.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce:
-rozvoj, podpora a budovanie vlastnej obchodnej skupiny
-zodpovednosť za plnenie obchodných plánov a náboru nových obchodných zástupcov
-zodpovednosť za rast a rozvoj obchodnej skupiny
-servis, odborné poradenstvo a konzultácie pre klientov

Požiadavky na kandidáta:
-min.SŠ vzdelanie
-prax na podobnej obchodnej, alebo manažérskej pozícii výhodou
-dobré komunikačné a organizačné schopnosti, samostatnosť, kreativita, flexibilita
odolnosť voči stresu
-vysoké pracovné nasadenie
-schopnosť viesť a motivovať tím

Benefity a ďalšie výhody:

Ponúkame vám výbornú príležitosť s najlepšími podmienkami na trhu, ktorých základom sú:
Istota:
-zázemie silnej zahraničnej spoločnosti
-klientské databázy, ktoré uľahčia prácu najmä pri štarte nováčikov
-pravidelné vyplácanie provízií

Stabilita :
-progresívne provízne odmeňovanie v predaji životného i neživotného poistenia
-atraktívne bonifikačné výlety za nadpriemerné výkony od nováčikov po manažérov skupín
-manažérske vzdelávanie na špičkovej úrovni
-bezplatné produktové školenia

Profesionalita:
-ocenenie ekonomického týždennika TREND za podnikateľsky najúspešnejšiu Poisťovňu roka 2010 a 2.miesto Poisťovňa roka 2012
-najvyšší počet víťazstiev v súťaži finančných produktov Zlatá minca 2011 a víťaz vo všetkých poistných kategóriách Zlatá minca 2012 spolu s ocenením verejnosti "Najústretovejšia poisťovňa"

Všeobecne požadované znalosti:

komunikatívnosť, optimizmus, spoľahlivosť, flexibilita

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno
  • Vodičský preukaz:
    A, B

Iné znalosti:

Internet (e-mail, www), Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word