#TsmeMy

    IT/ICT špecialista bezpečnosti

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Banská Bystrica, Bratislava, Košice, Okres Žilina
    Bratislava, BB, Žilina alebo Košice

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Chceš si v budúcnosti o sebe povedať: Som expert IT/ICT bezpečnosti?
    Potom si na správnej ceste.
    Stačí ak prídeš na pracovný pohovor k nám, na Oddelenie technologickej bezpečnosti v Slovak Telekome.
    Hľadáme tímových hráčov.
    Ponúkame ti zaujímavé benefity, motivujúci plat a skúsenosť s technológiami a bezpečnostnými konceptmi v prostredí, ktoré je výnimočné.

    Si absolvent vysokej školy, alebo si už expert / senior, alebo ťa baví viac projektový manažment? – radi ťa uvidíme.
    Ak poznáš aspoň niektoré z pojmov: Java, Javascript, RUBY, Python, OWASP, Reverzné proxy, DMZ, DNS Open Resolver, Vulnerability scan, PenTesting, Authentication and Authorization, LDAP based AA. Mutual Auth., Identity and Access Management, Disaster Recovery and BCM, Cloud security, NFVI, VNF, MDM, BYOD, VoIP, VoLTE, Signalling Security, ElasticSearch, BigData, LogStash, Kibana, SIEM, IDS, IPS, Správa a konfigurácia FW pravidiel, UNIX/LINUX, MS AD, Project Management, CAPEX/OPEX, RFP/RFI a mnoho ďalších => tak si na správnej ceste profilovať sa v pracovnej oblasti, ktorá ťa posunie nielen profesne, ale aj osobnostne smerom do komunity expertov.

    Neváhaj a prihlás sa na výberové konanie, radi sa s tebou stretneme, spoznáš nás tvojich budúcich kolegov, prostredie a potenciálnu náplň práce, ktorej detaily predstavíme na pohovore.

    Sme Digital Company, takže miesto výkonu práce môže byť pre teba výhodou popri rodine a zázemí, ktoré máš a ktorí si ceníš: BA, ZA, BB, KE. To si však vyžaduje iný prístup riadenia a samostatnosti čo sa priam očakáva.

    Súčasťou práce je cestovanie, vzdelávanie, konfrontácia s reálnymi technológiami, expertmi dizajnu, dodávateľmi.

    Vyžadujeme odvahu nebáť sa pustiť do nových úloh, naštudovať si problematiku a vložiť do práce svoju inováciu.

    A samozrejme je tu šéf, ktorý ťa podporí a tím ktorí pomôže usmerní.

    Benefity a ďalšie výhody

    Okrem toho u nás nájdete:
    - širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry voliteľných
    podľa vašich vlastných preferencií
    - vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
    - atraktívne zľavy na produkty a služby značiek T-Com a T-Mobile ( Magio, mobilný internet a pod...)
    - príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
    - flexibilný pracovný čas
    - kompenzácia pri práceneschopnosti
    - zľavy u vybraných partnerov na ich produkty a služby a iné

    Termín nástupu do práce

    01.12.2016

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    - bezúhonnosť a čestnosť
    - serióznosť
    - príjemné vystupovanie a profesionálne jednanie
    - analytické myslenie
    - schopnosť tímovej spolupráce
    - samostatný, iniciatívny a inovatívny prístup pri riešení úloh

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!