custom-banner

Máš srdce pre HR a bavia ťa analýzy? - Analytik odmeňovania a benefitov

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Pre jedného z našich TOP klientov v oblasti automotive obsadzujeme zaujímavú pozíciu, ktorá v sebe spája oblasť HR i financií. Ak ťa baví projektová práca, čísla, analýzy a vyhodnocovanie prieskumov potom by mohla byť táto pozícia pre teba to pravé orechové.

Tvojou náplňou práce by bolo:
- podieľanie sa na definovaní a dizajnovaní odmeňovacieho systému a procesov
- podpora HR tímu v súvislosti s otázkami v oblasti odmeňovania
- mzdové plánovanie a výpočet ročných bonusov
- sledovanie platových prieskumov naprieč EU
- zhromažďovanie a analýza dát pre výpočet miezd a bonusov
- administrácia automobilovej politiky
- projektová práca (tvorba platových tried, prepojenie toku mzdových dát do ERP programu spoločnosti)

Benefity a ďalšie výhody:

- jazykové kurzy
- 13.plat
- profesionálny i osobnostný rozvoj

Informácie pre uchádzača:

- skúsenosť s HR z oblasti odmeňovania a benefitov
- skvelý anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- výborné komunikačné schopnosti
- silný Excel a analytické myslenie
- dôraz na detail ako aj na kvalitu prezentovaných dát
- schopnosť porozumieť a efektívne implementovať HR zásady a postupy

Všeobecne požadované znalosti:

Human Resources, Economy, Psychology

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Iné znalosti:

Mzdové účtovníctvo