Voderady: Operátor logistiky VZV

25.06.2017 EXPRESS PEOPLE s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- preprava materiálu pomocou VZV aj ručne v sklade
- práca v sklade, príprava materiálu, naskladňovanie a vyskladňovanie materiálov a konštrukcií na sedačky
- naváženie a príprava materiálu pre výrobu podľa výrobného plánu
- manuálne balenie sedačiek a príprava k nakladaniu
- nakladanie hotových autosedačiek do kamiónov pre ďalšiu distribúciu

Iné výhody:

- odmenu 100€ od priameho nadradeného, pokiaľ budeš snaživý
- príplatky za prácu v noci, cez víkendy, sviatky a nočné zmeny
- mesačný výkonnostný bonus, ktorý ti určuje tvoj nadriadený
- zabezpečíme ti dopravu do zamestnania aj zo zamestnanie úplne zadarmo
- vybavíme ti bezplatné ubytovanie, ty s tým nemusíš mať žiadne starosti
- stravné lístky v hodnote 3,40€

Požiadavky na zamestnanca

- minimálne vzdelanie základné
- pozícii však vyhovuje aj stredoškolské vzdelanie bez maturity
- na pozíciu nie je potrebný platný preukaz VZV, prax je však potrebná
Ponúkaný plat:
do 960 EUR
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
Volajte ihneď 02/20 839 500

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
EXPRESS PEOPLE, s.r.o. je personálna agentúra s medzinárodnou pôsobnosťou, ktorá je na trhu od roku 1998. Špecializuje sa na poskytovanie služieb Temporary a Permanent placement. Okrem Slovenska pôsobí aj v Česku, Poľsku, Rumunsku a Srbsku. Spoločnosť od svojho založenia obsadila doma aj v zahraničí už vyše 35 000 pracovných miest, a to hlavne v oblasti priemyslu, výroby a logistiky.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (33336/2004 - OSS)
Adresa:
EXPRESS PEOPLE s. r. o.
Štúrova 27
Košice
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Česká republika
Tel: 02/20 839 500

Reaguj na ponuku