custom-banner

Senior designer Prešov

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Túto pozíciu ponúkame skúseným kandidátom, ktorí majú výbornú znalosť konštrukčných metód plastových dielov, chcú aktívne participovať pri vývoji nového produktu a koordinovať konštrukčné projekty.

Pozícia poskytuje kreatívnu a samostatnú prácu v stabilnej, stále sa rozrastajúcej automotive spoločnosti.

Pracovná náplň:
- návrh koncepčných riešení a konštruovanie plastových dielov
- vyhodnocovanie produktových konceptov
- návrh dizajnu pre zákaznícke riešenia
- spolupodieľanie sa na vývoji nových produktov
- technická spoluprácu s dodávateľmi a získavanie expertnej podpory od dodávateľov
- spolupráca v rámci projektového tímu
- zúčastňovať sa na tvorbe FMEA

Požiadavky:
- VŠ vzdelanie technického smeru – strojárske
- min. 3 ročné skúsenosti s konštrukciou /navrhovanie plastových dielov/
- skúsenosti s vedením projektov
- aktívna znalosť anglického jazyka
- skúsenosti s prípravou 3D modelov v CATIA
- skúsenosti s CAD systémami
- znalosť technických noriem
- orientácia na zákazníka
- samostatnosť a orientácia na detail
- tvorivé myslenie

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské II. stupňa