custom-banner

Supervízor výroby Poprad

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Pre nášho klienta, zahraničnú spoločnosť v oblasti automobilového priemyslu Vám ponúkame zaujímavú pracovnú pozíciu SUPERVÍZOR VÝROBY.

Pracovná náplň:
- riadenie výrobného tímu s cieľom zabezpečiť plynulý chod výroby a splnenie výrobného plánu
- zodpovednosť za všetky výrobné procesy
- minimalizácia prestojov a maximálna efektívnosť výrobného procesu
- zúčastňovanie sa na všetkých poradách na začiatku zmeny, QRQC, zlepšovania, porád výroby
- dodržiavanie stanovených pracovných postupov a požiadaviek na kvalitu
- realizácia, dodržiavanie a ďalší rozvoj nástrojov štihlej výroby
- zabezpečiť vizuálnu kontrolu procesov výroby
- dodržiavať požiadavky systému manažérstva kvality a systému environmentálneho manažérstva
- dodržiavať princípy 5S

Požiadavky:
- SŠ vzdelanie technického smeru
- skúsenosť s plánovaním a riadením výroby
- min.2 ročné skúsenosti s riadením pracovníkov
- znalosť systému manažérstva kvality ISO 9001 :2000
- znalosť anglického jazyka výhodou
- výborné organizačné schopnosti a prirodzená autorita
- samostatnosť a zodpovednosť
- práca vo viac- zmennej prevádzke

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou