Si komunikatívny/a, miluješ appkové vychytávky a hovoríš anglicky a holandsky? - Podpora v oblasti bankovníctva

22.04.2017 ADECCO Slovakia, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Ak máš rád komunikáciu s ľuďmi a appkové vychytávky, ovládaš anglický a holandský jazyk na vynikajúcej úrovni, ktorý chceš využívať na dennej báze, rozhodne čítaj ďalej! Náš klient v súčasnosti hľadá šikovných špecialistov na ich nový, stále sa vyvíjajúci web-based portál. Tvojou náplňou práce by mohlo byť:

• riešenie technických a funkčných problémov s portálom
• zriaďovanie portálu korporátnym klientom
• Udržiavanie kontaktu s klientmi a business partnermi / podielnikmi a informovanie ich o vývoji ich žiadostí
• Navrhovanie inovácií produktu na minimalizovanie počtu žiadostí o podporu (nové funkcie produktu)
• Vytváranie procesných manuálov
• Zodpovednosť za úspešné vybavenie klientov
• Podpora interných kolegov (na globálnej úrovni) pri spracovávaní dát získaných prostredníctvom rôznych kanálov v rámci interného softvéru
• Starostlivosť o zhromažďovanie, registráciu a správne spracovanie potrebných údajov
• Denná práca s PC, tabletom i Androidom
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
- Množstvo finančných a nefinančných benefitov
- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- Mladý a dynamický kolektív
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
Pošli svoj životopis ak spĺňaš nasledovné kritériá:
• Plynulá znalosť anglického + holandského jazyka
• Skúsenosti v klientskom servise
• Trpezlivosť, pozornosť, jasná komunikácia, pozitívny "can do" prístup
• Výborné administratívne zručnosti (skúsenosti s aplikáciami MS Office Word a Excel)
• Flexibilita, orientácia na výsledky a tímový duch, schopnosť pracovať v dynamickom meniacom sa prostredí, odolnosť voči stresu
• Pre uchádzačov o prácu z krajín mimo EÚ je potrebné pracovné povolenie!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
Microsoft Excel

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami v 60 krajinách a oblastiach s viac než 31 000 stálych zamestnancov pomáha každý deň nájsť prácu 650 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.

Naša pobočka na Slovensku poskytuje kompletnú paletu služieb, ktorých rozsah upravíme podľa Vašich aktuálnych potrieb. Povesť spoločnosti a jej dobré meno sú zaväzujúce: podnikanie v súlade s platnou legislatívou a aplikovanie firemnej filantropie v praxi je pre nás samozrejmosťou. Naším cieľom je poskytovať Vám komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov a flexibilne riešiť Vaše potreby. Kvalita našich služieb je garantovaná certifikátom ISO 9002.

ADECCO na Slovensku má široký rozsah pôsobenia, špecializuje sa na nasledujúce sektory: logistika, call centrum, FMCG, automobilový a strojárenský sektor, ADECCO zdravotníctvo a veda, predaj, marketing, IT. ADECCO hľadá svojim kandidátom uplatnenie šité na mieru.
Oblasť pôsobenia:
Sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Kontaktné údaje:
Kornélia Šebová
Digital Park III, Einsteinova 19, Bratislava, 85101, Slovensko
Tel: 421 2 5363 0223

Reaguj na ponuku