custom-banner

Supervízor údržby Prešov

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Mate záujem ďalej sa rozvíjať a technický rásť v rámci oblasti údržby?
Máte rád tvorivú prácu s veľkou mierou samostatnosti a zodpovednosti?

Ponúkame Vám možnosť začleniť sa do tímu v oblasti špecifickej výroby, kde sa bude od Vás vyžadovať vysoká angažovanosť pri tvorbe nových projektoch, spolupodieľanie sa pri nastavovaní investičných plánoch a aktívny prístup k riešeniu problémov vo výrobe.

Náplň práce:

- riadenie plánovanej a operatívnej údržby zvereného úseku
- vedenie, motivácia a rozvíjanie tímu zloženého z mechanikov a elektronikov
- zodpovednosť za plánovanie a dodržanie finančných prostriedkov
- zvyšovať efektivitu procesov, znižovať náklady na údržbu a znižovať prestoje
- navrhovať a zabezpečovať proces plánovania a realizácie údržby
- komunikácia s dodávateľmi a externými spoločnosťami v rámci údržby strojov
- spolupráca s inými oddeleniami v rámci spoločnosti
- zodpovednosť za optimalizáciu skladových zásob v sklade náhradných dielov

Požiadavky na kandidáta:

- SŠ/VŠ vzdelanie technického smeru (strojárske, elektrotechnické zameranie)
- min. 3 roky skúsenosti na obdobnej pozícií (prax s operatívnou a preventívnou údržbou)
- skúsenosti s riadením tímu
- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
- samostatnosť a zodpovedný prístup k práci
- veľmi dobré riadiace a organizačné schopnosti
- rozhodnosť a flexibilita

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou