Vedúci účtovného oddelenia - externé poradenstvo pre podniky - BA

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • dohľad nad a riadenie účtovných procesov v rámci účtovného oddelenia spoločnosti
  • samostatné riadenie účtovníctva pre zverených klientov vyžadujúce aktívnu komunikáciu v AJ
  • príprava účtovných podkladov, uzávierok a zabezpečenie asistencie pri auditoch
  • príprava podkladov k rozpočtu a dodržiavanie kontroly nad výdavkami a nákladmi spoločnosti
  • tvorba obchodných plánov, analýza a optimalizácia finančných a účtovných procesov
  • zakladanie a udržiavanie uspokojivých vzťahov so zákazníkmi, audítormi, právnikmi, finančnými a štátnymi inštitúciami
  • pravidelné reportovanie požadovaných výsledkov a ukazovateľov vedeniu spoločnosti
Upresnenie platových podmienok:
Hľadáme pre prácu zapáleného vedúceho účtovníka skúseného s účtovaním pre externých klientov, so znalosťou medzinárodných účtovných štandardov a aktívnou znalosťou business AJ.
Benefity a ďalšie výhody:
  • možnosť viesť kľúčovú divíziu spoločnosti poskytujúcej komplexné finančné služby
  • práca s adekvátnym ohodnotením v medzinárodnom prostredí pre medzinárodných klientov
  • možnosť sebarealizácie prostredníctvom danej práce
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • VŠ vzdelanie ekonomické v obl. účtovníctva, auditov, finančného manažmentu a pod.
  • min. 4 roky skúseností v oblasti účtovníctva a min. 2 roky skúseností na vedúcej účtovnej pozícii
  • aktívna znalosť business AJ na komunikačnej - plynulej úrovni
  • znalosť slovenského účtovníctva, korporátnej dane z príjmu a DPH, noriem IFRS
  • skúsenosti s prípravou účtovných uzávierok a s auditmi
  • skúsenosť s vedením a koordinovaním účtovného tímu/ tímov výhodou
  • schopnosť analyzovať komplexné Excel data, skúsenosť s účtovným ERP systémom - Omega výhodou
  • skvelá organizovanosť, time management, prezentatívnosť, schopnosť plánovať, negociovať, proklientsky prístup
Svoje životopisy môžte zaslať prostredníctvom formulára, ktorý sa Vám zobrazí kliknutím na "Mám záujem" alebo prostredníctvom e-mailu. V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte do tela e-mailu nasledujúci text:,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."