Elektrikár

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • stabilná práca na hlavný pracovný pomer priamo v internom stave u klienta
  • zabezpečenie plynulého chodu linky
  • vykonávanie potrebných úprav pre zlepšenie pracovného prostredia
  • zabezpečenie preventívnej údržby a vedenie záznamov o tejto činnosti
  • kontrola výrobných zariadení podľa plánov údržby
  • zodpovednosť za bezpečnú funkciu akýchkoľvek elektrotechnických zariadení v celom výrobnom procese
Benefity a ďalšie výhody:
  • motivujúce finančné ohodnotenie
  • možnosť zvýšiť si mzdu formou nadčasov
  • nočný príplatok, za víkendovú zmenu, možnosť osobného ohodnotenia
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Všeobecne požadované znalosti:
  • stredoškolské vzdelanie bez maturity prípadne s maturitou, výhodou je technické, strojnícke alebo elektrotechnické zameranie
  • vyhláška min.§22, §24 revízny technik je výhodou
  • základy programovania PLC výhodou
  • skúsenosti s riadiacimi systémami
  • spôsobilosť pracovať na zmeny / 4 zmenná prevádzka /