Stavebný technik - Majster (URBAN RESIDENCE)

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1100 - 1300 EUR
    Interval je len orientačný. Výška platu bude dohodnutá individuálne, podľa znalostí a skúseností.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Úspešný kandidát bude pracovať na momentálne jednom z najznámejších developerských projektov v Bratislave - URBAN Residence.
Náplň práce bude najmä najmä:
▪ Realizácia stavebných prác pri výstavbe bytových domov v Bratislave - URBAN Residence
▪ Organizácia a riadenie stavebných prác podľa pokynov stavbyvedúceho.
▪ Zodpovednosť za dodržiavanie predpísanej kvality prác a za dodržiavanie technologickej a pracovnej disciplíny.
▪ Sledovanie spôsobu a postupu stavby v súlade so zachovaním bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci.
▪ Vykonávanie dohľadu nad výkonom stavebných prác v súlade s harmonogramom prác.
▪ Riadenie dodávateľských firiem pri stavených prácach a niekoľkých kmeňových zamestnancov.

Benefity a ďalšie výhody:

▪ Možnosť pracovať v kapitálovo silnej Luxemburskej investičnej spoločnosti
▪ Možnosť pracovať s modernými technológiami a postupmi a odborne aj osobnostne rásť
▪ Podieľanie sa momentálne na jednom z najznámejších bratislavských developerských projektov - URBAN Residence
▪ Stabilita a know-how úspešnej medzinárodnej firmy
▪ Atraktívny plat a ostatné benefity serióznej zahraničnej firmy

Informácie pre uchádzača:

Pozícia je zaujímavá pre skúsenejšieho stavebného technika - majstra, ktorý pracoval na podobných projektoch pri výstavbe budov a hľadá serióznu zahraničnú firmu s možnosťou odborného aj osobného rozvoja.

▪ Svoje materiály prosím posielajte v slovenskom jazyku.
▪ Odpovedať budeme všetkým uchádzačom.
▪ Stručné zdôvodnenie prípadného zamietnutia zasielame len kandidátom, ktorí sa zúčastnia osobných pohovorov a požiadajú oň.

Všeobecne požadované znalosti:

▪ Podmienkou je prax na obdobnej pozícii aspoň 3-5 rokov.
▪ Skúsenosť s výstavbou budov, najlepšie bytových domov.
▪ Schopnosť čítať a rozumieť projektovej dokumentácii (výkresy, inžinierske siete a pod.)
▪ Skúsenosť s riadením stavebných pracovníkov.
▪ Znalosť moderných aj starších technologických postupov.
▪ Veľmi dobré komunikačné a manažérske zručnosti.
▪ Rozhodnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť a samostatnosť.
▪ Znalosť angličtiny alebo nemčiny je výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vodičský preukaz:
    B