#TsmeMy

    Reprezentant telefonického predaja- Košice

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Košice

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    KTO SME A O ČO SA SNAŽÍME
    Byť v neustálom kontakte s blízkymi, poslať fotky e-mailom kamarátke, pozrieť sa na nate, čo hrajú v kine, pozerať filmy bez reklám, byť proste stále on-line. Umožňujeme ľuďom zdieľať svoje radosti aj starosti, šetriť čas, komunikovať... na diaľku, kdekoľvek, rýchlo a každý deň, prostredníctvom volaní v pevnej i mobilnej sieti, dát a televízie. Sme líder, ktorý posúva tento svet vpred. Sme Telekom.
    AKÁ PRÁCA NA TEBA ČAKÁ
    Ako reprezentant telefonického predaja sa určite nudiť nebudeš. V rámci našich predajných tímov budeš aktívne komunikovať s našimi zákazníkmi za účelom predaja ďalších našich fixných aj mobilných produktov. Úspešné obchody potom nahodíš do systému a ďalší kolegovia ich už spracujú. Je to práca plná plánov a nových víziev, ktorých napĺňanie ťa určite posunie vpred.

    Benefity a ďalšie výhody

    Okrem toho u nás nájdete:
    - širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry voliteľných
    podľa vašich vlastných preferencií
    - vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
    - atraktívne zľavy na produkty a služby značiek T-Com a T-Mobile ( Magio, mobilný internet a pod...)
    - príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
    - flexibilný pracovný čas
    - kompenzácia pri práceneschopnosti
    - zľavy u vybraných partnerov na ich produkty a služby a iné

    Termín nástupu do práce

    od 1.11.2016

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Všeobecne požadované znalosti

    ČO BUDEŠ POTREBOVAŤ K SVOJEJ PRÁCI?

    Výborné komunikačné zručnosti sú určite základom. Ak máš k tomu aj skúsenosti s predajom, máš ďalšie veľké plus. Príležitosť však dávame aj novým talentom :)   Orientácia a záujem o produkty Telekomu je veľmi vítaná. Bude toho veľa, takže s vytrvalosťou a optimizmom to pôjde ľahšie :-)

    PREČO SA K NÁM PRIDAŤ?

    Budeš pracovať pre spoločnosť, pre ktorú je len to najlepšie dosť dobré. Neustále inovácie, nové technológie, najnáročnejší zákazníci. A k tomu potrebujeme najlepších ľudí, ktorým ponúkame:
    - istotu stabilnej spoločnosti
    - produkty Telekomu zadarmo (zamestnanecký paušál s mobilom, Magio Televízia) alebo za "babku"
    - dobré vzťahy s kolegami v našom tíme, príjemnú pracovnú atmosféru a tak sa práca stáva zábavou
    - skúsenosti, ktoré sa hodia v každom drese, v ktorom budeš v budúcnosti hrať.

    Ďakujeme, že si to dočítal(a) až sem! Vážime si to. Tešíme sa na Tvoju reakciu- vytvorenie pracovnej žiadosti v našom systéme zvanom "Kariérne príležitosti".

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!