Zoznam.sk hľadá šikovného produkťáka

30.04.2017 Zoznam, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Viedenská cesta 3-7
Bratislava
851 01

Bratislavský kraj; Bratislava
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Pohybuješ sa na internetoch ako ryba vo vode? Potom hľadáme práve teba na pozíciu produktového manažéra. Tvojím hlavným poslaním bude starostlivosť o zverené produkty - webové stránky. To zahŕňa riadenie životného cyklu produktu, optimalizáciu zverených produktov a prinášanie nových návrhov a riešení. Práve tu je priestor pre tvoje kreatívne „ja“ v podobe prípravy a vývoja nových produktov a online služieb. Tvoju pracovnú agendu bude tvoriť aj sledovanie konkurencie a trendov, spolupráca s marketingovým, technickým a grafickým oddelením, či príprava business casov.
Upresnenie platových podmienok:
Platové podmienky ti veľmi radi upresníme pri osobnom stretnutí u nás v office.
Iné výhody:
Okrem full-time jobu ti ponúkame:
-priateľskú atmosféru a kolektív (radi a veľa sa smejeme)
-flexibilný pracovný čas (si pán svojich príchodov a odchodov)
-na svojom raste neprestávame pracovať - budeš mať príležitosť zúčastniť sa rôznych školení či konferencií
-ak máš rád kultúru, čas po práci ti určite spríjemní návšteva kín či divadla
-svojho tímového ducha budeš môcť ukázať pri hraní volejbalu alebo bedmintonu
-k firemnej kultúre patrí aj nejaký ten teambuilding alebo iné, kolektív - stmeľujúce aktivity
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Napíš nám o sebe niečo. Okrem toho, prosím nezabudni priložiť svoje CVčko alebo link na tvoju webovú stránku s portfóliom či na tvoj linkedIn/facebook/instagram profil. Pošli o sebe čokoľvek, čo nás presvedčí, že si ten pravý pre nás.

Veľmi nás poteší aj krátka sprievodná správa

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (stredne pokročilý)
Iné znalosti:
neuvedené
-svoju prácu budeš robiť rád/rada, nie iba pre finančnú odmenu
-je nám jedno, akú školu máš za sebou. Dôležitý je tvoj drive a prehľad o slovenskom a zahraničnom internete
-rozumieš tomu, ako funguje internet
-používaš zdravý "sedliacky rozum" a nie je ti cudzie kreatívne myslenie
-máš svoj názor a si schopný ho pred kýmkoľvek obhájiť
-vieš nápady implementovať do reálneho sveta s ohľadom na dostupné dáta
-si tímový hráč
-výhodou je, ak máš skúsenosti v oblasti produktového a projektového manažmentu v prostredí online služieb
-veľmi nás poteší, ak máš skúsenosti s návrhom a realizáciou online aplikácií

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť prevádzkujúca jeden z najnavštevovanejších portálov na slovenskom internete - Zoznam.sk.
Oblasť pôsobenia:
Médiá
Adresa:
Zoznam, s.r.o.
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Martin Šváby
Viedenská cesta 3-7, Bratislava, 85101, Slovenská republika

Reaguj na ponuku