Referent v oblasti dopravy v Trnave (pokročilá úroveň AutoCAD/MicroStation)

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • vypracovávanie návrhov na rozvoj pešej, cyklistickej a hromadnej dopravy v meste ako aj v celom regióne,
  • spracovnávanie vyjadrení a odborných posudkov v oblasti dopravy,
  • účasť na územných, stavebných, kolaudačných a iných konaniach stavebného úradu,
  • realizácia územného plánu a obstarávanie zmien, doplnkov a úprav ÚPN,
  • tvorba koncepcie v oblasti územného plánu vo vzťahu k doprave,
  • zabezpečovanie konzultačnej, poradenskej a expertnej činnosti v oblasti výstavby dopravných stavieb,
  • koordinácia stavebnej činnosti s účastníkmi výstavby v súlade so schválenou územnoplánovacou dokumentáciou,
  • vypracovávanie rozhodnutí a záväzné stanoviská na povolanie pripájania účelových komunikácií na miestne komunikácie,
  • riešenie podnetov a sťažností občanov týkajúcich sa dopravy,
  • príprava materiálov a správ do MR a MZ,
  • účasť na zasadnutiach a komisiách,
  • sledovanie právnych predpisov v danej oblasti,
  • zabezpečenie úkonov spojených s aktualizáciou internetovej stránky mesta Trnava;
Svoje životopisy v slovenskom a anglickom jazyku môžete zaslať prostredníctvom formulára, ktorý sa Vám zobrazí kliknutím na "Mám záujem" alebo prostredníctvom e-mailu email V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte nasledujúci text do tela e-mailu:
,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."
Upresnenie platových podmienok:
Pre mesto Trnava a Trnavský kraj hľadáme šikovného referenta v oblasti dopravy, ktorý bude zastrešovať koordinačnú činnosť v oblasti územného plánu vo vzťahu k doprave.
Benefity a ďalšie výhody:
  • stabilná pracovná pozícia,
  • pružná časová doba,
  • sociálny systém;
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • minimálne stredoškolské, ideálne vysokoškolské vzdelanie v odbore doprava/dopravné stavby/inžinierske konštrukcie,
  • prehľad o STN, dopravných a stavebných zákonoch,
  • pokročilá úroveň kreslenia v dwg AutoCAD alebo dgn MicroStation,
  • skúsenosti s výpočtami kapacitnej zaťaženosti dynamickej a statickej dopravy,
  • znalosti z oblasti územného plánovania a generálneho dopravného plánu výhodou,
  • schopnosť riešenia dopravných situácií,
  • práca s ďalšími užívateľskými programami Word, Excel, Internet, Outlook,
  • komunikačné a orgnizačné zručnosti,
  • vodičský preukaz sk. B - aktívny vodič,
  • flexibilita, spoľahlivosť, asertivita, kreatívnosť
  • bezúhonnosť;