Majster stavebnej výroby - vodoinštalácie

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Príjmeme do TPP Majstra stavebnej výroby - inštalácie voda, kúrenie, kanál.

    Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
    - riadenie celého procesu plánovania a organizácie vodoinštalatérskych a kurenárskych prác od prebratia zákazky až po jej realizáciu
    - výkon obhliadok
    - komunikácia s riadiacimi pracovníkmi stavby, vyjednávanie podmienok uskutočnenia prác
    - zabezpečovanie a nákup potrebného materiálu
    - práca s projektovou dokumentáciou
    - zadávanie a preberanie práce od robotníkov
    - kontrola vykonanej práce, preberanie staveniska a vykonanej práce

  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    dohodou
    Informácie o výberovom konaní:
    V prípade, že spĺňate VŠETKY POŽIADAVKY, pošlite prosím štruktúrovaný životopis e-mailom na adresu tvojeprojekty@gmail.com
    Do predmetu správy uveďte pozíciu, o ktorú sa uchádzate.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 3.10.2016

Benefity a ďalšie výhody:

Zamestnanecké výhody, benefity
- práca v príjemnom menšom kolektíve
- práca v teréne

Všeobecne požadované znalosti:

nutná prax v obore, samostatnosť, spoľahlivosť

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Slovenský jazyk
  • Vodičský preukaz:
    B

Iné znalosti:

Používateľ MS Windows