Majster v strojárskej výrobe - Žilinský kraj - okres Liptovský Mikuláš

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Pozícia / odvetvie:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • vedenie tímu montážnych pracovníkov spoločnosti (do 10 pracovníkov)
  • práca s technickou dokumentáciou, kontrola a príprava pre výrobu
  • dohľad a kontrola nad kvalitou výroby a dodržiavania výrobných plánov, stanovených termínov
  • zabezpečovanie a kontrola materiálu potrebného pre výrobu - komunikácia s oddelením nákupu ohľadom požiadaviek výroby
  • komunikácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti pri riešení problémov
Upresnenie platových podmienok:
Hľadáme skúseného, technicky zdatného majstra výroby s predošlými prac. skúsenosťami zo strojárskej výroby, s vedením ľudí, ich organizáciou, dohliadaním nad plynulosťou výroby a tiež s kontrolou a plánovaním materiálu.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Všeobecne požadované znalosti:
  • min. SŠ vzdelanie priemyselné, resp. VŠ vzdelanie technické
  • prax. min 2-3 roky v strojárskej spoločnosti so zameraním na supervíziu vo výrobe
  • skúsenosť s vedením tímu výrobných pracovníkov a s organizovaním a kontrolou práce
  • zodpovedná, spoľahlivá, samostatná, organizovaná osoba s riadiacimi a plánovacími schopnosťami
  • tímový hráč, rozhodný, komunikatívny, flexibilný, odolný voči stresu
Svoje životopisy môžte zaslať prostredníctvom formulára, ktorý sa Vám zobrazí kliknutím na "Mám záujem" alebo prostredníctvom e-mailu. V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte do tela e-mailu nasledujúci text:,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."