Procesný inžinier - automotive - Trnavský kraj

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Pozícia zahŕňa komplexnú prácu Procesného inžiniera pozostávajúcu z navrhovania, udržovania a zlepšovania výrobných procesov na zabezpečenie bezproblémového a čo najefektívnejšieho chodu výroby.
  • navrhovanie procesného dizajnu a nastavovanie výrobkov podľa procesných parametrov
  • podpora ohľadom vývoja a výroby zariadení a meradiel od dodávateľov
  • R@R (procesné kvalifikácie a špecifikácie)
  • poskytovanie a úprava dokumentácie pre výrobu nových projektov
  • kontrola dokumentov a štandardizovaných pracovných inštrukcií
  • podpora uskutočniteľnosti výroby, analýzy a vývoja nových procesov
  • inicializácia FMEA, účasť na 8D reportingu a riešenie problémov
  • nastavovanie, monitorovanie a vyhodnocovanie procesných parametrov
  • účasť na riešení problémov výrobných zariadení
Upresnenie platových podmienok:
Hľadáme skúseného Procesného inžiniera s praxou v automotive v dĺžke trvania aspoň 2 roky, ktorý ovláda AJ aspoň na úrovni mierne pokročilý.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • VŠ resp. SŠ vzdelanie technické - Mechanické, resp. Technické inžinierstvo
  • min. 2 ročná skúsenosť na pozícii Procesného inžiniera v automotive
  • znalosť AJ na úrovni aspoň mierne pokročilý
  • znalosť 5S, FMEA, VDA a PLC a CATIA aspoň na úrovni začiatočník
  • znalosť Green belt/ 6-Sigma problem solving výhodou
  • vodičský preukaz - typ B
Svoje životopisy môžte zaslať prostredníctvom formulára, ktorý sa Vám zobrazí kliknutím na "Mám záujem" alebo prostredníctvom e-mailu. V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte do tela e-mailu nasledujúci text:,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."