Stavebný majster - pozemné stavby (veľké projekty)

10.04.2017 APPEL COUNSELLING, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Hľadáme zodpovedného stavebného majstra pre kvalitnú stavebnú firmu, ktorého náplňou práce bude:

- Koordinácia a organizovanie pracovníkov podľa pokynov stavbyvedúceho.
- Sledovanie spôsobu a postupu stavby v súlade so zachovaním bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci.
- Vykonávanie dohľadu nad výkonom stavebných prác v súlade s harmonogramom prác.
- Realizácia výkonov podľa stavebnej dokumentácie a ich evidencia v stavebnom denníku.
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
- stabilná firma s dlhodobou perspektívou
- možnosť kariérneho rastu
- príjemný priateľský kolektív
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
- požadovaná prax 3 roky
- zodpovednosť
- flexibilita
- organizačná schopnosť
- rozhodnosť
Vodičský preukaz:
Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Personálno-poradenská spoločnosť špecializovaná na výber a obsadzovanie pozícií stredného a vrcholového manažmentu. Ponúkame svojim klientom komplexné personálno-poradenské služby.
Oblasť pôsobenia:
Poradenstvo (napr. personálne, finančné, energetické a pod.)
Adresa:
APPEL COUNSELLING, s.r.o.
Leškova 3A
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Katarína Dobšovičová
Leškova 3A, Bratislava, 811 04, Slovenská republika
Tel: 0902 773 377

Reaguj na ponuku