Asistent produktového oddelenia – Part time pre študentov VŠ

26.06.2017 Zoznam, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Produktové oddelenie spoločnosti Zoznam.sk hľadá šikovného part – timera s láskou k internetu a médiám.
Budeš spolupracovať na top online produktoch, akými sú napríklad Topky.sk, Feminity.sk, Kariera.sk a mnoho ďalších.
Okrem platu a zaujímavých firemných benefitov si odnesieš cenné pracovné skúsenosti z oblasti online služieb a marketingu.

K tvojej pracovnej náplni bude patriť:

-spolupráca s produktovým oddelením
-participácia na zlepšovaní produktov
-príprava reportov o návštevnosti produktov
-emailová komunikácia s užívateľmi
-administrácia mikrowebov
-kontrolovanie správnosti údajov na produktoch
Upresnenie platových podmienok:
dohodou
Iné výhody:
- možnosť dlhodobej spolupráce
- mladí a pracovití kolegovia
- teambuildingy, kultúrne a športové podujatia
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
brigáda

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (začiatočník)
Iné znalosti:
Internet (e-mail, www), Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word
-si študentom 1. ročníka vysokoškolského štúdia 2. stupňa ?
-rád browsuješ vodami internetu, a to ako na slovenských, tak aj zahraničných weboch ?
-túžiš pracovať v médiách a zároveň pracovať sám na sebe ?
-si schopný pracovať systematicky a samostatne ?
-tvoja úroveň angličtiny dosahuje minimálne komunikačnú úroveň ?
-práca s Microsoft Office ti nerobí žiadne problémy ?

Ak si odpovedal na všetky otázky ÁNO, neváhaj a pošli nám tvoje CVčko.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť prevádzkujúca jeden z najnavštevovanejších portálov na slovenskom internete - Zoznam.sk.
Oblasť pôsobenia:
Médiá
Adresa:
Zoznam, s.r.o.
Viedenská cesta 3-7
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Zoznam, s. r. o.

Reaguj na ponuku