Purchasing manager - oblasť dopravy a logistiky - nákup prepravných kapacít - Bratislava

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • zabezpečovanie nákupu prepravných kapacít od dopravcov, rozširovanie a udržiavanie spolupráce s existujúcimi dopravcami
  • zodpovednosť za optimalizáciu nákladov a zvyšovanie kvality poskytovaných služieb
  • definovanie stratégie nákupu dopravných kapacít s cieľom zabezpečenia čo najvyššej kvality a požadovanej kapacity
  • návrh a implementácia optimalizačných riešení v oblasti prepravy
  • aktívna práca s databázou dopravcov - jej spracovanie, pravidelný update, sledovanie a kontrola
  • dohadovanie zmluvných podmienok a riešenie zmlúv s prepravnými spoločnosťami
  • vyhodnocovanie výsledkov v oblasti nákupu dopravných kapacít a ich kvality
  • metodické poradenstvo pre existujce pobočky spoločnosti v rámci Slovenska
  • projektová činnosť - implementácia riešení špecifických požiadaviek prepravy pre rôznorodých zákazníkov
  • komunikácia a starostlivosť o kľúčových a strategických zákazníkov spoločnosti
  • pravidelné cestovanie - dopravcovia aj zákazníci
Upresnenie platových podmienok:
Hľadáme skúseného logistu, resp. nákupcu so skúsenosťami v oblasti dopravy a logistiky, najlepšie z pozície špeditéra, a s nadhľadom nad prepravným procesom.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Všeobecne požadované znalosti:
  • VŠ vzdelanie II. stupňa, ideálne ekonomický odbor, resp odbory príbuzné logistike
  • prac. skúsenosť z oblasti dopravy resp. logistiky vo väčšej spoločnosti korporátnej štruktúry
  • skúsenosť na podobnej pozícii, a ideálne jej predchádzajúca skúsenosť ako dispečer resp. špeditér
  • znalosti ohľadom vnútroštátnej a medzinárodnej prepravy,
  • aktívna znalosť AJ umožňujúca plynulú komunikáciu - vyžadovaná písomná aj hovorová znalosť
Svoje životopisy môžte zaslať prostredníctvom formulára, ktorý sa Vám zobrazí kliknutím na "Mám záujem" alebo prostredníctvom e-mailu. V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte do tela e-mailu nasledujúci text:,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."