Hlavný účtovník - strojárska výrobná spoločnosť - Liptovský Mikuláš

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • vedenie účtovníctva vo veľkej účtovnej jednotke v súlade s platnou legislatívou,
  • vypracovanie daňových priznaní DPH, účtovných a štatistických výkazov,
  • kontrola správnosti položiek,
  • príprava a koordinácia mesačných a ročných uzávierok,
  • dohľad nad dodržiavaním legislatívnych aj interných účtovných predpisov a smerníc, podieľanie sa na ich tvorbe (metodické riadenie),
  • komunikácia s daňovým úradom, poradenstvo a reporting, spolupráca s audítoromi.
Upresnenie platových podmienok:
Hľadáme skúseného účtovníka schopného samostatne viesť účtovnú agendu pozostávajúcu z vedenia účtovníctva, vypracovania daň. priznaní pre DPH, účtovných a štatistických výkazov, prípravy mesač. a ročných uzávierok, komunikácie so štátnymi orgánmi a pod.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • SŠ resp. VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
  • 3 - 5 ročná prax s vedením účtovníctva, min. 2 ročná prax s vedením samostatného účtovníctva
  • znalosť AJ aspoň na úrovni mierne pokročilý PODMIENKOU!
  • znalosť legislatívy v daňovej a účtovnej oblasti
  • znalosť systému Omega výhodou
Svoje životopisy môžte zaslať prostredníctvom formulára, ktorý sa Vám zobrazí kliknutím na "Mám záujem" alebo prostredníctvom e-mailu. V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte do tela e-mailu nasledujúci text:,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."