Konštruktér interierových komponentov pre automobilový priemysel

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Hľadáme konštruktérov od juniorských pozícii až po vedúcich vývoja.

Povinnosti:
  • Vývoj interiérových častí pre automobilový priemysel podľa požiadaviek klienta
  • Tvorba 3D modelov (CATIA V5)
  • Konštrukčné vyhotovenie produktu
  • Komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi
  • Teamwork
Benefity a ďalšie výhody:
  • 13. plat
  • Masáže zdarma
  • Treningový program
  • Flexibilný program
  • Cestovné a životné poistenie
  • Stravné lístky
  • Firemné akcie
  • Jazykové kurzy
  • Zdravotná starostlivosť
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Všeobecne požadované znalosti:
  • Vysokoškolské vzdelanie technického zamerania
  • Skúsenosti s CATIA V5
  • Skúsenosti s CAD
  • Aktívna znalosť anglického jazyka, alebo nemeckého jazyka
  • Schopnosť dobrej komunikácie
Svoje životopisy môžete zasielať aj na mail:
V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte nasledujúci text do tela e-mailu : ,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."