#TsmeMy

    Telefonický špecialista exkluzívnych produktov a služieb spoločnosti Slovak Telekom

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Spoločnosť Smartcall je dlhoročných partnerom spoločnosti Slovak Telekom. Vďaka tejto spolupráci dokážu naši špecialisti poskytovať exkluzívne produkty a služby spoločnosti Slovak Telekom šité na mieru. A zároveň dokážu zákazníkom optimalizovať ich náklady.
    Náplň práce a zodpovednosti :
    - Chceš pracovať v pozitívnom a dynamickom prostredí?
    - Chceš pomáhať zákazníkom skvalitniť ich služby a zároveň optimalizovať ich náklady ?
    - Chceš zlepšiť svoje komunikačné schopnosti a posunúť sa niekde ďalej?

    Zaujala Ťa táto ponuka?
    Ďaľšie kroky sú veľmi jednoduché, stačí zaslať svoj životopis na adresu: email , následne sa zúčastniť pracovného pohovoru.

    Po zaslaní životopisu, Ťa budeme kontaktovať z nášho personálneho oddelenia v čo najkratšom čase. Obsadzujeme voľné pracovné miesta v Trnave, Trenčíne a Senici, preto vo svojej žiadosti prosím uveď, o ktorú z lokalít máš záujem.

    Ponúkaný plat

    500 - 1000 EUR

    Benefity a ďalšie výhody

    Ponúkame:
    - Prácu na HPP, Dohodu, alebo Živnostenský list.
    - Práca na jednu zmenu, žiadne víkendy a sviatky.
    - Bezplatné školenia.
    - Zaujímavé súťaže.
    - Férový prístup nadriadených.
    - Spoluprácu s exkluzívnym partnerom a s jednotkou na trhu, Slovak Telekom.
    - Príjemný, vysoko pozitívny kolektív.
    - Možnosť kariérneho rastu a osobného rastu.

    Termín nástupu do práce

    od 1.10.2016

    Termín ukončenia výberového konania

    30.9.2016

    Druh pracovného pomeru

    brigáda, plný úväzok, živnosť

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské bez maturity

    Všeobecne požadované znalosti

    Zručnosti a osobnostné predpoklady:
    - Komunikačné schopnosti
    - Energická osobnosť
    - Úsmev :)
    - Chuť učiť sa a vzdelávať sa

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!