Dispečer medzinárodnej kamiónovej prepravy (nemecký alebo taliánsky jazyk)

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • organizovanie a koordinovanie činnosti vodičov s ohľadom na platnú legislatívu a termínové požiadavky zákazníkov,
  • komunikácia s novými a stálymi zákazníkmi v rámci EÚ,
  • koordinácia prepráv s ohľadom na efektívne vyťažovanie vozidiel,
  • analýza dopytu a ponúk prepráv od jednotlivých zákazníkov,
  • vytváranie cenových ponúk podľa požiadaviek zákazníkov,
  • evidencia priebehu prepráv,
  • operatívne riešenie vzniknutých situácií k spokojnosti zákazníka,
  • reporting a administratíva,
  • návrh riešení na zlepšenie poskytovaných služieb,
  • spolupráca s ostatnými oddeleniami pre zabezpečenie plynulého priebehu prepravy;
Svoje životopisy môžete zaslať prostredníctvom formulára, ktorý sa Vám zobrazí kliknutím na "Mám záujem" alebo prostredníctvom e-mailu email V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte nasledujúci text do tela e-mailu:
,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."
Upresnenie platových podmienok:
Pre významnú dopravnú spoločnosť s dlhodobou tradíciou, ktorá poskytuje komplexný dopravný servis v oblasti medzinárodnej kamiónovej prepravy a logistiky, hľadáme proklientsky orientovaného dispečera s aktívnym nemeckým alebo taliánskym jazykom.
Benefity a ďalšie výhody:
  • motivačné finančné ohodnotenie,
  • práca v stabilnej spoločnosti,
  • perspektíva kariérneho rastu,
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou / vyššie odborné vzdelanie / vysokoškolské vzdelanie I. alebo II. stupňa,
  • pozícia je vhodná aj pre šikovných absolventov,
  • nutnosťou je buď nemecký jazyk ALEBO taliansky jazyk na komunikatívne úrovni (B2) + anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (B2),
  • pracovné skúsenosti na pozícii dispečera / špeditéra sú výhodou,
  • pokročilá znalosť práce s MS Office,
  • výborné organizačné a komunikačné zručnosti,
  • dôslednosť, precíznosť, spoľahlivosť a zodpovedný prístup,
  • proklientský prístup,
  • flexibilnosť;