Operátor/ka montáže

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Pozícia / odvetvie:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • práca na hlavný pracovný pomer - Logistický park TRNAVA / pri PSA / - vhodná pre mužov aj ženy
  • vykonávať manuálne práce pri výrobnej linke / výroba autosedačiek / vyžadujúcu "svalovú námahu" v časovom takte definovanom rýchlosťou výrobnej linky
  • schopnosť pracovať s malými časťami / napr. klipy, káble, skrutky, .. /
  • práca s kompontentami s váhou do 12 kg, práca je variabilná podľa montovaného typu sedačky
Benefity a ďalšie výhody:
  • motivujúce mzdové ohodnotenie - mzda: 3,88 €/hod. brutto
  • mzda brutto nástupná možná od 770 €/mesiac
  • mzda po zaškolení sa zvyšuje a je veľmi motivujúca
  • poobedný, nočný, víkendový príplatok ku mzde
  • príspevok na dopravu
  • zaujímavá mesačná výsledková prémia - po skúšobnej dobe
  • dochádzková prémia - 60 €
  • polročná prémia,
  • stravné lístky - 3,45 € / deň,
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Všeobecne požadované znalosti:
  • práca je vhodná pre mužov aj ženy
  • doporučujeme dobrý zdravotný stav - kôli charakteru pozície
  • ochota pracovať v 3 - zmennej prevádzke / ranné, poobedné, nočné /
  • potrebná dobrá manuálna zručnosť / práca aj s drobnými kompotentami /
  • výhodou je práca na obdobnej pozícii, resp. vo výrobe
  • zodpovednosť, spoľahlivosť, dochvíľnosť, dynamickosť, samostatnosť
  • pracovný pomer je s možnosťou ubytovania