ODBORNÝ PREDAJCA STRIECH A KROVOV a aktívnou znalosťou Maďarského jazyka

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Práca sa vykonáva v Trnave
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    Budú upresnené na pohovore.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
1. Aktívne vyhľadáva nových obchodných partnerov
2. Vykonáva akvizičnú činnosť
3. Vytvára a priebežne aktualizuje databázu
4. Udržiava a posilňuje pozitívne vzťahy so stálymi zákazníkmi.
5. Vedie obchodné rokovania so zákazníkmi
6. Vypracováva správy o výsledkoch predaja
7. Zabezpečuje primerané technické poradenstvo pre zákazníkov
8. Zachováva mlčanlivosť o obchodných aktivitách a údajoch spoločnosti
9. Sleduje dobu splatnosti pohľadávok zákazníkov
10. Zodpovedá za telefón, auto, PC a zverených zákazníkov
11. Spolupracuje s ostatnými oddeleniami.

Zamestnanecké výhody, benefity budú spresnené na pohovore.

Ak Vás naša ponuka zaujala prosíme Vás pošlite nám Váš životopis mailom na našu adresu.

Chcete predávať tento typ sortimentu? Pozrite si našu web stránku.

Ak ste osobou, ktorú baví obchodovanie, organizácia práce, komunikácia s ľuďmi a ste zvyknutý tvrdo pracovať, potom nás kontaktujte. Hľadáme osobu, ktorá nám bude vedieť preukázať svoje predajné výsledky.
Výhodou kandidáta je, ak má výborné prezentačné a komunikačné zručnosti, aktívny prístup a organizačné schopnosti

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Maďarský jazyk
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno
  • Vodičský preukaz:
    B