Vodič VZV, údržbár, elektrikár - BB

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Pre klienta obsadzujeme pracovné pozície:

Vodič VZV
  • obsluha VZV, prepravovanie materiálu v rámci areálu
Elektrikár
  • elekrúdržba strojov a zariadení
Údržbár
  • údržba drevorezných strojov
Benefity a ďalšie výhody:
  • hlavný pracovný pomer (nie forma dohody)
  • mzda cca 600,- EUR v čistom
  • každomesačná variabilná výkonnostná zložka mzdy
  • mimoriadne odmeny
  • príplatky nad rámec Zákonníka práce
  • bezplatný firemný autobus v rámci BB
  • stravné lístky počas vybraných zmien
  • dlhodobé zamestnanie
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Všeobecne požadované znalosti:
Vodič VZV:
  • ochota pracovať na nepretržitú resp. trojzmennú prevádzku
  • znalosť obsluhy VZV
  • platný preukaz obsluhy VZV - trieda II. typ W1, W2
  • skúsenosti s prácou vo výrobnom podniku výhodou
Elektrikár:
  • odborná spôsobilosť v rozsahu § 21,22
  • prax v odbore
Údržbár:
  • prax v údržbe výrobných strojov a zariadení
  • 12 hodinové smeny