Operátor výroby/ Zásobovač/ Nastavovač v automobilovom priemysle

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • práca vo výrobe na hlavný pracovný pomer
  • práca v stoji v 3-zmennej prevádzke
  • manuálne kontrolné práce podľa požiadaviek pracovného miesta
Upresnenie platových podmienok:
Hľadáme uchádzačov o prácu pre významný výrobný závod zaoberajúci sa montážou a testovaním prístrojových dosiek do popredných automobilových značiek.
Benefity a ďalšie výhody:
  • možnosť zarobiť si od 440 až do 680 EUR v čistom - závisí od konkrétnej pozície a počtu odpracovaných hodín
  • od 3,02 EUR /hod. brutto (nočné zmeny +0,85 EUR /hod, popoludňajšie zmeny +0,13 EUR /hod.)
  • BONUSY: dochádzkový +0,20 EUR /hod. a výkonnostný po uplynutí skúšobnej doby +0,25 EUR /hod.
  • stravovanie v podnikovej jedálni
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Všeobecne požadované znalosti:
  • minimálne stredoškolské vzdelanie - aj pre absolventov!
  • podmienkou je manuálna zručnosť
  • schopnosť prečítať, porozumieť pracovnému postupu a pracovať podľa neho
  • dobrý zdravotný stav (práca v stoji, práca v noci)
  • ochota pracovať na zmene
  • spoľahlivosť, zodpovednosť, chuť pracovať