Pridaj sa k stabilnému
zamestnávateľovi

Energetik / energetička

LIDL Slovenská republika v. o. s. - Kariérne možnosti na centrále

Informácie o pracovnom mieste

Pozícia / odvetvie

Elektrotechnik, Energetik

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

• správa všetkých objektov (cca 128) v rámci spoločnosti z pohľadu energetickej náročnosti (elektro, plyn, voda atď.) ,
• vyhodnocovanie spotreby všetkých energií a porovnávanie medzi objektmi,
• navrhovanie, realizácia a vyhodnocovanie energetických úspor,
• vytváranie pravidelných reportov o spotrebách energie,
• vytváranie energetických štítkov budov,
• príprava podkladov na výberové konania pre dodávky energií,
• príprava podkladov pre nákup energií,
• príprava zmlúv súvisiacich s energiami,
• práca na projektoch v oblasti energií,
• kontrola a spracovanie faktúr z oblasti energií.

Benefity a ďalšie výhody

• stabilné zamestnanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti,
• atraktívne finančné ohodnotenie,
• prvé štyri roky garantovaný nárast mzdy v pracovnej zmluve,
• rovnaká mzda pre mužov a ženy,
• pracovný pomer na dobu neurčitú,
• príjemnú atmosféru v motivovanom tíme,
• prepracovaný systém zaškolenia metódou "Learning-by-doing",
• prepracovaný systém školení na ďalšie vzdelávanie,
• možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti a iných krajín,
• preplácanie nákladov na ubytovanie pri presťahovaní po dobu 3 mesiacov,
• každá odpracovaná minúta zaplatená,
• dovolenka nad rámec zákona,
• doplnkové dôchodkové sporenie,
• očný lekár,
• sabbatical – dlhodobé neplatené voľno,
• stravné lístky v hodnote 3,80 €,
• darčekové poukážky v hodnote 160 €,
• narodeninový darček,
• vitamínový balíček, deň zdravia,
• vianočný večierok a letná akcia,
• letný tábor pre deti,
• firemné jubileum,
• práca v home office.

Nevyhnutnou súčasťou Vašej žiadosti o zamestnanie je pripojenie životopisu.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk (pokročilý - C1)

Všeobecne požadované znalosti

• min. stredoškolské vzdelanie elektrotechnického smeru,
• prax v elektrotechnickom obore min. 3 roky,
• znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni slovom aj písmom,
• znalosť legislatívy v oblasti energetiky výhodou,
• počítačové znalosti - MS Word, Excel, PowerPoint na užívateľskej úrovni,
• skúsenosť s vedením / správou väčšieho počtu budov výhodou,
• zodpovednosť,
• komunikatívnosť,
• spoľahlivosť,
• samostatnosť,
• flexibilita,
• dodržiavanie dohodnutých termínov,
• vodičský preukaz sk. B.

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno

Viac o kariérnych možnostiach v našej spoločnosti nájdeš na

kariera.lidl.sk