Servisný technik - regulačné a uzavieracie armatúry - Žilinský kraj

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • vykonávanie servisu (záručný aj pozáručný) regulačných a uzavieracích armatúr používaných v priemyselných procesoch
  • diagnostikovanie závad, demontáž a montáž dielov, čistenie a lakovanie ventilov
  • technická pomoc a komunikácia so zákazníkom
  • zapájanie armatúr do prevádzky, montáž priemyselných regulátorov a ich programovanie
  • tvorba jednoduchých rozvádzačov
Upresnenie platových podmienok:
Hľadáme skúseného servisného technika so skúsenosťami v oblasti montáže/ servisovania montážnych armatúr, niekoho kto taktiež ovláda na komunikatívnej úrovni AJ alebo NJ.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • SŠ vzdelanie technického zamerania
  • min. 2 ročná prax so servisovaním podobných zariadení ideálne v montážnej spoločnosti - montáž armatúr, resp. vo výrobe alebo servisnom stredisku
  • znalosť AJ alebo NJ na úrovni komunikatívnej - schopnosť porozumieť a dohovoriť sa v jazyku
  • skúsenosti elektro alebo zváračské výhodou
  • znalosť práce s PC (základná znalosť)
  • obchodná zručnosť - schopnosť odprezentovať zákazníkovi vyrábané produkty popri výkone svojej servisnej práce, poskytnúť bližšie informácie k zariadeniam
  • technický typ schopný samostatnej práce, tímový hráč, so schopnosťou a vôľou učiť sa a prijímať nové informácie
Svoje životopisy môžte zaslať prostredníctvom formulára, ktorý sa Vám zobrazí kliknutím na "Mám záujem" alebo prostredníctvom e-mailu. V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte do tela e-mailu nasledujúci text:,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."