Získajte prácu ako operátor výroby v ČR s platom až 700€!

25.06.2017 EXPRESS PEOPLE s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Hľadáte jednoduchú a zároveň zaujímavú prácu? Získajte zamestnanie u lídra vo výrobe elektroniky, v ktorom máte možnosť jednoduchou činnosťou zarobiť až 700€. Práca spočíva v príprave a kontrole počtu súčiastok vo výrobe hard-diskov, inventúre dielov a ich roznášaní do ďalšej výroby. Zarábajte vďaka zaujímavej práci aj bez predošlej praxe!

Hľadáme:

• Ľudí so záujmom o rozmanitú, jednoduchú a pestrú prácu
• Zmysel pre zodpovednosť a spoľahlivosť
• Dobré matematické zručnosti

Náplňou vašej práce bude:

• Príprava a roznášanie súčiastok vo výrobe hard-diskov
• Kontrolovanie počtu komponentov
• Inventúry

Ponúkame:

• Možnosť zarábať až 700€
• Rôznorodú prácu aj bez praxe
• Ubytovanie ZDARMA
• Výkonnostné a dochádzkové bonusy
• Každodennú starostlivosť nášho koordinátora priamo na pracovisku
• Prax v medzinárodnej spoločnosti
• Zamestnanie v modernom a čistom prostredí
Ponúkaný plat:
do 700 EUR
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
Zavolajte ihneď na 02/20 839 500!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
EXPRESS PEOPLE, s.r.o. je personálna agentúra s medzinárodnou pôsobnosťou, ktorá je na trhu od roku 1998. Špecializuje sa na poskytovanie služieb Temporary a Permanent placement. Okrem Slovenska pôsobí aj v Česku, Poľsku, Rumunsku a Srbsku. Spoločnosť od svojho založenia obsadila doma aj v zahraničí už vyše 35 000 pracovných miest, a to hlavne v oblasti priemyslu, výroby a logistiky.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (33336/2004 - OSS)
Adresa:
EXPRESS PEOPLE s. r. o.
Štúrova 27
Košice
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Štúrova 27, Košice, 040 01, Slovenská republika

Reaguj na ponuku