Team Leader logistiky - výrobná a obchodná spoločnosť - NR kraj - okres Topoľčany

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Daná pozícia zahŕňa samostatnú prácu pri zastrešovaní komplexného logistického procesu za daný región, začínajúcu plánovaním prepráv a končiacu doručením tovaru ku zákazníkovi. A taktiež ide o vedúcu úlohu - vedenie skladu a skladových pracovníkov a taktiež tímu prepravcov.
  • komplexné a strategické plánovanie dopravy tovaru podľa požiadaviek zákazníkov (podľa pokynov centrály)
  • efektívne plánovanie trás a vyťažovanie vozidiel, plánovanie rozvrhu jednotlivých vodičov, ich koordinácia a kontrola
  • zefektívňovanie dopravy - riešenie vykládkových okien pre vodičov komunikáciou so zákazníkmi
  • v prípade potreby dodatočné oslovovanie špedičných spoločností (vyhľadávanie najvyhovujúcejšieho poskytovateľa dopravy)
  • kontrola skladových zásob, zodpovednosť za tovary a ich množstvá, kontrola dodacích listov
  • koordinácia skladových pracovníkov
Upresnenie platových podmienok:
Hľadáme človeka so skúsenosťami z logistiky so zastrešovaním logistického procesu (plánovanie dopravy a riadenie vodičov, efektívne doručovanie tovarov, riadenie skladu a skladových pracovníkov), ktorý má záujem zamestnať sa v okrese Topoľčany.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • SŠ/ VŠ vzdelanie, ideálne zameranie na logistiku, resp. dopravu, ale nie je podmienkou
  • min. 2 ročné skúsenosti s prácou z logistiky na pozícii samostatného Logistu, resp. Vedúcej - Team leaderskej pozícii
  • ideálne predošlá prac. skúsenosť vo výrobe a technická zdatnosť (ohľadom nosnosti na tovar, pre kamióny, paletovanie)
  • samostatný, snaživý človek s dobrými strategickými plánovacími a organizačnými schopnosťami a schopnosťou viesť zverený kolektív pracovníkov (5 - 6 ľudí)
  • používateľské skúsenosti s prácou s PC a internetom (MS Excel , Outlook)
  • skúsenosti s prácou na VZV výhodou, nie podmienkou
Svoje životopisy môžte zaslať prostredníctvom formulára, ktorý sa Vám zobrazí kliknutím na "Mám záujem" alebo prostredníctvom e-mailu. V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte do tela e-mailu nasledujúci text:,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."