Pracovník logistiky - špecializovavná výroba (ID identifikácia) - Nitriansky kraj

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • koordinuje a zabezpečuje čo najvhodnejšie doručovanie tovarov podľa požiadaviek zákazníkov celosvetovo
  • zabezpečuje negociácie a objednávanie servisu a prepravcov /prepravu apriori nevyberá, volí najlepšie podmienky v rámci zazmluvnených spoločností
  • rieši administratívu a fakturácie tovarov odoslaných zo Slovenskej pobočky ako:
  • príprava dokladov k faktúram, číslovanie, vystavovanie faktúr a ich zoraďovanie pre fin. oddelenie, príprava dodacích listov, dokladov k preprave, získavanie osvedčení o pôvode pre vybrané tovary a pod.
  • práca v neustálom kontakte s výrobou a oddelením logistiky v Slovensku aj v centrále v zahraničí
  • komunikuje, podlieha a reportuje nadriadenej v SR - Manažérke logistiky
Upresnenie platových podmienok:
Hľadáme skúseného logistu/ skúsenú logistku, ktorí zastrešovali koordinovanie doručovania tovarov/ služieb v predošlom zamestnaní v trvaní aspoň 2 roky. Požadujeme samostatného a aktívneho človeka s aktívnou písomnou aj hovorovou znalosťou AJ.
Benefity a ďalšie výhody:
  • dynamická práca v medzinárodnom prostredí a stabilnej nadnárodnej spoločnosti, ktorá je lídrom vo svojom zameraní
  • motivujúce finančné ohodnotenie zohľadňujúce prémie v závislosti od plnenia si úloh a výkonu zamestnanca
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • SŠ resp. VŠ vzdelanie - zameranie na dopravu, logistiku, resp. ekonomické výhodou, nie však podmienkou
  • min. 2 ročné skúsenosti v oblasti dopravy, logistiky - ideálne v nadnárodej spoločnosti pokrývajúcej sieť zákazníkov celosvetovo
  • znalosť AJ na úrovni expert - a to v písanej aj hovorovej forme, znalosť Tal. jazyka, Franc. jazyka resp. Nem. jazyka výhodou
  • skúsenosť s prácou v SAP Business One výhodou, nie podmienkou
  • samostatnosť, organizovanosť, schopnosť plánovať a predvídať, proaktivita, ochota učiť sa a napredovať
  • odolnosť voči stresu a schopnosť riešenia vzniknutých problémov
Svoje životopisy môžte zaslať prostredníctvom formulára, ktorý sa Vám zobrazí kliknutím na "Mám záujem" alebo prostredníctvom e-mailu. V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte do tela e-mailu nasledujúci text:,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."