Špecialista reportingu

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce

Do nášho tímu na odbore financií hľadáme šikovného kandidáta/kandidátku na pozíciu Špecialista reportingu.
Tvojou náplňou práce bude:

* Analýza dát, programovanie, tvorba reportov a dokumentácie pridelenej agendy
* Analýza užívateľských potrieb a podpora iných zamestnancov banky v oblasti reportingu, spolupráca s ostatnými divíziami a oddeleniami
* Správa a rozvoj prezentačnej vrstvy BI systémov
* Zastupovanie iných členov interného reportingu

Informácie o pracovnom mieste

* Miesto práce: Bratislava
* Ponúkaný plat (brutto): dohodou
* Termín nástupu: dohodou
* Druh pracovného pomeru: plný úväzok
* Doba určitá: 1 rok (Následne je v prípade vzájomnej spokojnosti možné zmluvu predĺžiť na dobu neurčitú)

Odborné a kvalifikačné predpoklady:

Hlavnými kritériami výberu, ktoré požadujeme od kandidátov, sú:

* VŠ I. stupňa technického alebo informatického zamerania, minimálne ročná prax v odbore
* Skúsenosť s programovaním v oblasti Business Intelligence a tvorbou reportov v MS SQL
* MS Visual studio (SQL Server Integration Services, Reporting services, Analysis Services) - pokročilý
* MS Office - pokročilý
* VBA - výhodou,
* SQL- pokročilý

Osobnostné predpoklady

Pre danú pozíciu hľadáme človeka, ktorý spĺňa nasledujúce osobnostné predpoklady:

* Komunikačné a argumentačné zručnosti
* Samostatnosť a zodpovednosť
* Prichádza s nápadmi a navrhuje alternatívne riešenia, ktoré smerujú k zlepšovaniu a zjednodušovaniu práce

Poskytujeme

* dynamické a otvorené pracovné prostredie
* podporovanie profesionálneho a osobného rozvoja
* výhodné čerpanie bankových produktov
* koncoročné odmeny
* 5 dní voľna na preliečenie v prípade práce neschopnosti „sick days“
* príspevok na dovolenku
* teambuildingové aktivity
* nadštandardná lekárska starostlivosť
* zľavy u našich partnerov

Informácie o výberovom konaní

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme najneskôr do 2 týždňov po zaslaní životopisu kontaktovať za účelom telefonického rozhovoru, ako formou prvého predvýberu.

O nás

"Poštová banka vám ponúka priestor pre realizáciu vlastných riešení a príležitosť podieľať sa na raste banky. Naštartujte svoju budúcnosť s nami a staňte sa aj vy súčasťou mladého a dynamického tímu ľudí, ktorý stojí za úspechmi našej banky. Sme starostlivá banka. Sme zrozumiteľná banka. Sme dostupná banka. Sme slovenská banka.
Výber Poštovej banky je pre Vás dobrým rozhodnutím:
* Už 23 rokov na trhu – patríme medzi najsilnejšie banky na Slovensku
* Slovenská banka – dokážeme flexibilne prijímať zmeny a dobre poznáme potreby našich klientov
* Banka s miliónom klientov – každý piaty Slovák je našim klientom
* Jednoduchá a zrozumiteľná banka pre každého – rešpektujeme požiadavky a potreby našich klientov
* Najdostupnejšia banka – viac ako 1 600 obchodných miest po celom Slovensku, 43 vlastných pobočiek a 215 bankomatov
* 7 000 miest na výber hotovosti – svoju hotovosť si vyberiete nielen vo veľkých mestách, ale aj v menších obciach

Štandardnú ponuku bankových produktov a služieb dopĺňajú poistné produkty, podielové fondy a dôchodkové sporenie v druhom pilieri.

SKUPINA POŠTOVEJ BANKY
Vďaka dcérskym spoločnostiam poskytuje skupina Poštovej banky najčastejšie produkty a služby pod jednou strechou. Do skupiny Poštovej banky patria:
* Poštová poisťovňa – komplexne pokrýva oblasť poistenia
* Dôchodková správcovská spoločnosť Poštovej banky – produkty a služby v oblasti dôchodkového sporenia v II. pilieri
* PRVÁ PENZIJNÁ SPRÁVCOVSKÁ SPOLOČNOSŤ Poštovej banky – ponúka možnosť investovania prostredníctvom podielových fondov
* PB Partner – rozvíja obchod na poštách
* POBA Servis – podnik pomocných bankových služieb
* PB Finančné služby – poskytuje služby operatívneho a finančného lízingu
* PB IT – zabezpečuje starostlivosť o IT prevádzku a služby
a
* NADÁCIA POŠTOVEJ BANKY – podporuje deti a mladých ľudí z detských domovov a sociálne slabších rodín v oblasti športu, vzdelávania, ochrany zdravia a sociálnej pomoci."
  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské II. stupňa