Máš ambíciu uplatniť sa v bankovníctve? Pracovná príležitosť presadiť sa v modernej a renomovanej banke!

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • komunikácia a starostlivosť o klientov banky,
  • poradenstvo a poskytovanie najefektívnejších finančných riešení podľa potrieb klienta,
  • komunikácia s odborníkmi v jednotlivých oblastiach bankovníctva,
  • participácia na komplexných klientských prípadoch,
  • identifikácia predajného potenciálu klientov,
  • prezentácia a predaj bankových produktov,
  • administratívna činnosť v internom systéme,
  • vykonávanie bežných bankových operácií;
Svoje životopisy môžte zaslať prostredníctvom formulára, ktorý sa Vám zobrazí kliknutím na "Poslať spoločnosti životopis" alebo prostredníctvom e-mailu. V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte nasledujúci text do tela e-mailu:
,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."
Upresnenie platových podmienok:
Či už si absolvent alebo máš nejaké pracovné skúsenosti v bankovníctve, máme re Teba pracovnú príležitosť pracovať v renomovanej, modernej a inovatívnej banke! Stan sa odborníkom vo svete financií a bankovníctva!
Benefity a ďalšie výhody:
  • príležitosť pracovať v modernej a inovatívnej spoločnosti,
  • motivujúce platové ohodnotenie
  • možnosť odborného a osobnostného rozvoja,
  • možnosť kariérneho rastu v rozličných,
  • práca so skúsenými odborníkmi;
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Všeobecne požadované znalosti:
  • minimálne stredoškolské vzdelanie alebo vysokoškolské vzdelanie,
  • výhodou je pracovná skúsenosť v bankovníctve, nie je však nutnosťou,
  • výhodou je skúsenosť s prácou so zákazníkmi/klientmi,
  • ambícia byť súčasťou úspešnej a inovatívnej banky,
  • príjemné vystupovanie,
  • proklientský prístup
  • angažovanosť,
  • zodpovednosť;