Recepčná

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Pozícia / odvetvie:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • organizačné zabezpečovanie plynulého chodu recepcie,
  • organizácia pracovných kalendárov a stretnutí zamestnancov spoločnosti,
  • administratívna podpora pre vedenie spoločnosti,
  • príjem a uvítanie hostí, klientov a kandidátov spoločnosti,
  • starostlivosť o firemnú korešpondenciu, evidencia došlej a odoslanej pošty,
  • podpora pri organizácii podujatí spoločnosti,
  • administratívne činnosti, archivácia dokumentov;
Svoje životopisy môžte zaslať prostredníctvom formulára, ktorý sa Vám zobrazí kliknutím na "Poslať spoločnosti životopis" alebo prostredníctvom e-mailu. V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte nasledujúci text do tela e-mailu:
,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."
Upresnenie platových podmienok:
Celoeurópsky koncern Trenkwalder hľadá dynamickú a organizačne zdatnú recepčnú / office asistentku, ktorá zabezpečí plynulý chod recepcie a zároveň bude zastrešovať asistentské práce pre vedenie spoločnosti.
Benefity a ďalšie výhody:
  • príjemné pracovné prostredie v centre mesta,
  • mobilný telefón na súkromné účely,
  • možnosť profesijného rastu,
  • zaujímavé zamestnanecké benefity;
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • pozícia je vhodná pre študenta/študentku vysokej školy,
  • ochota pracovať niekoľko dní v týždni buď na 4 alebo 8 hodín týždenne,
  • možnosť pracovať už do septembra,
  • znalosť práce s PC, internetom,
  • príjemná komunikácia a reprezentatívne vystupovanie,
  • flexibilnosť a samostatnosť, zmysel pre systematickosť;
  • cit pre detail, precíznosť a zodpovedný prístup;