Operátor výroby: naštartujte kariéru u špičkového výrobcu automobilov!

26.06.2017 EXPRESS PEOPLE s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Hľadáte stabilnú prácu s dobrým mzdovým ohodnotením a pracovnými podmienkami? Pracujte u tých najlepších! Český automobilový priemysel ponúka širokú ponuku práce na rôznych pozíciách. Využite možnosť byť pri zrode najnovších modelov áut, ktoré sú zárukou kvality. V novej práci ich budete mať priamo na dosah. Každý deň budete súčasťou najmodernejších výrobných procesov. A tým sa predsa nemôže pochváliť každý!

ATRAKTÍVNY A STABILNÝ ZÁROBOK
Prečo sa túto prácu oplatí získať? Predovšetkým si tu budete môcť naozaj veľmi dobre zarobiť a vašu mzdu budeme aj potom navyšovať. Zvýšenie zárobku bude závisieť len a len od vašej šikovnosti. Celkovo tu môžete získať plat až 1015€!

RÔZNE BONUSY A PRÍPLATKY
K mzde budete môcť získať množstvo príplatkov, vďaka ktorým svoj plat veľmi ľahko navýšite. Máme pre vás napríklad bonus za osobné ohodnotenie, všetko závisí od vašej šikovnosti. Samozrejmosťou sú príplatky za nočné, viaczmenový režim, prácu cez víkendy alebo nadčasy. A to zďaleka nie je všetko! Je len na vás a vašej snahe, koľko si zarobíte. V prípade, že hľadáte prácu ako pár, je táto pracovná ponuka pre vás tá pravá. Zabezpečte si svoju prácu ešte dnes a pracujte so svojou polovičkou.
Ponúkaný plat:
do 1015 EUR
Iné výhody:
PRÍSPEVKY, VĎAKA KTORÝM UŠETRÍTE
Skvelé je aj to, že hoci budete mať výborný zárobok, na mnohé veci vám prispejeme. Vďaka tomu nebudete musieť míňať navyše a viac vám zostane. Ubytovanie a dopravu do práce vám zabezpečíme my v našej réžii. Vďaka tomuto sa nebudete musieť báť o strechu nad hlavou. So všetkým podstatným vám pomôžeme. Stačí len prísť!
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
Zavolajte ihneď na 02/20 839 500

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
EXPRESS PEOPLE, s.r.o. je personálna agentúra s medzinárodnou pôsobnosťou, ktorá je na trhu od roku 1998. Špecializuje sa na poskytovanie služieb Temporary a Permanent placement. Okrem Slovenska pôsobí aj v Česku, Poľsku, Rumunsku a Srbsku. Spoločnosť od svojho založenia obsadila doma aj v zahraničí už vyše 35 000 pracovných miest, a to hlavne v oblasti priemyslu, výroby a logistiky.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (33336/2004 - OSS)
Adresa:
EXPRESS PEOPLE s. r. o.
Štúrova 27
Košice
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Express People s.r.o.
Štúrova 27, Košice, 040 01, Slovenská republika
 
Reaguj na ponuku