Referent / referentka oddelenia rozvoja a vzdelávania zamestnancov

26.07.2017 LIDL Slovenská republika v. o. s. - Kariérne možnosti na centrále

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Ružinovská 1E, 821 02
Bratislava
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
• operatívne zabezpečenie vzdelávacích procesov,
• zabezpečenie, príprava a implementácia externých školení zamestnancov,
• podpora pri realizácii vzdelávacích konceptov,
• dokumentácia, poskytovanie a aktualizovanie školiacich materiálov,
• dokumentácia hodnotení a spätná väzba na existujúce aj novo zavedené koncepty ďalšieho vzdelávania,
• príprava reportov,
• podpora pri realizácii teambuildingov.
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
• pracovný pomer na dobu určitú – 1.8.2017 – 31.1.2018,
• atraktívne finančné ohodnotenie,
• rovnaká mzda pre mužov a ženy,
• práca v home office,
• stabilné zamestnanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti,
• príjemnú atmosféru v motivovanom tíme,
• prepracovaný systém zaškolenia metódou "Learning-by-doing",
• prepracovaný systém školení na ďalšie vzdelávanie,
• možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti a iných krajín,
• dovolenka nad rámec zákona,
• doplnkové dôchodkové sporenie,
• karta Ticket Restaurant 3,80 € / deň,
• darčekové poukážky v hodnote 160 €,
• narodeninový darček,
• vitamínový balíček, deň zdravia,
• vianočný večierok a letná akcia,
• letný tábor pre deti,
• firemné jubileum.

Nevyhnutnotu súčasťou tvojej žiadosti o zamestnanie je pripojenie životopisu.
Termín nástupu do práce:
od 1.8.2017 do 31.1.2018
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
Nemecký jazyk (pokročilý)
Iné znalosti:
neuvedené
• stredoškolské, resp. vysokoškolské vzdelanie v oblasti ľudských zdrojov,
• znalosť nemeckého jazyka aktívne slovom aj písmom,
• počítačové znalosti - MS Word, Excel, PowerPoint na pokročilej úrovni,
• precíznosť, svedomitosť,
• organizačné a komunikačné schopnosti,
• proaktívny a pragmatický prístup pri riešení úloh,
• samostatnosť, flexibilita,
• ochota učiť sa,
• schopnosť spolupráce a práce v tíme,
• vysoké pracovné nasadenie,
• odolnosť voči stresu,
• vodičský preukaz sk. B.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť LIDL vstúpila na slovenský trh v septembri 2004, keď otvorila prvých 14 predajní. Vďaka dynamickej expanzii sa ich počet do konca roka zvýšil
na 39. Dnes tvorí jej obchodnú sieť po celom Slovensku 127 predajní, ktoré zásobujú 3 logistické centrá v Nemšovej, Prešove a Seredi.
Adresa:
LIDL Slovenská republika v. o. s.
Ružinovská 1E
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Kariérne možnosti na centrále

Reaguj na ponuku