Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Hypermarket Tesco, Zvolenská cesta 8, Banská Bystrica
Banská Bystrica
Pozícia / odvetvie:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Farmaceut/ka sa bude podielať na:
- plnení úloh pre zabezpečenie plynulého chodu lekárne
- príprave liekov na recepty
- expedícií a výdaji liekov a ZP viazaných na recepty a poukazy a na voľný predaj
- poskytovaní odborných informácií a konzultácií
- výdaji liekov neviazaných na recepty a predaj doplnkového sortimentu
- vedení evidencie, dokumentácie, príjme a výdaji liekov v rámci klinických skúšok
- komunikácií so zástupcami farmaceutických firiem
- sledovaní dodržiavania zásad správnej lekárenskej praxe
- vybavovaní a riešení reklamácií
Benefity a ďalšie výhody:
Príspevok na stravovanie
• Zamestnanecká karta s trvalou zľavou 10% na nákupy v Tesco (po 6 mesiacoch)
• 1 x mesačne možnosť bezplatne využiť službu Tesco Potraviny domov
• Vianočný bonus
• Finančná odmena pri pracovnom výročí
• Pracovné voľno navyše pri významných životných udalostiach (svadba, úmrtie v rodine, sťahovanie, darovanie krvi atď.)
• Clubcard kreditná karta Premium bez poplatku
• Príspevok na dopravu
• 2x do roka zľava na oblečenie F&F
• 2x do roka kupónová knižka so zľavami v našich obchodoch
• Extra ClubCard body
• Zvýhodnený paušál Tesco mobile
• Zľavy v obchodoch v nájomných zónach Tesco
• Zľavy u našich partnerov
• Mnoho ďalších výhod
Termín nástupu do práce:
od 1.9.2016
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:
Informácie pre uchádzača:
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov.

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Všeobecne požadované znalosti:
• vysoké pracovné nasadenie
• flexibilitu, odolnosť voči stresu
• dôslednosť
Vzdelanie VŠ II.stupňa - odbor farmácia podmienkou!