Operátor vo výrobe plastových komponentov do áut

26.06.2017 EXPRESS PEOPLE s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Zarábajte ako operátor výroby u jedného z najväčších výrobcov plastových komponentov pre automobilový priemysel, ktorý sa zameriava na lisovanie exteriérových a interiérových komponentov. Využite zamestnanecké výhody a benefity, možnosť ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- Výroba plastových komponentov do áut
- Práca s etiketami, montáž emblémov
- Obsluha strojov na plasty
- Udržiavanie požadovanej kvality produktov
- Zaistenie čistoty okolo strojov na vysokej úrovni

Požiadavky na zamestnanca:
- Práca je vhodná pre kohokoľvek s minimálne základným vzdelaním
- Znalosť PC na užívateľskej úrovni
- Spoľahlivý a starostlivý prístup k práci

Ponúkame:
- Jednoduchú prácu aj bez praxe
- Príspevok na dopravu
- Ubytovanie 10 min. pešo od výrobnej haly v historickom meste Prostějov
- Výber zálohy po odpracovaní 5 zmien
- Klimatizované nové priestory, čisté a prostredie bez hluku
- Stravné lístky v hodnote 80Kč
- Ochranné pomôcky a pracovné oblečenie
- Príplatky za prácu v noci, cez víkendy a za nadčasylat 720 eur netto
Ponúkaný plat:
do 720 EUR
Upresnenie platových podmienok:
Plat 720 eur netto
Iné výhody:
Pravidelný príjem, nástup ihned, stabilné miesto, zaškolenie zdarma, atraktívny zamestnávateľ
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
Zavolajte nám ihneď na 02/20 839 500!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
EXPRESS PEOPLE, s.r.o. je personálna agentúra s medzinárodnou pôsobnosťou, ktorá je na trhu od roku 1998. Špecializuje sa na poskytovanie služieb Temporary a Permanent placement. Okrem Slovenska pôsobí aj v Česku, Poľsku, Rumunsku a Srbsku. Spoločnosť od svojho založenia obsadila doma aj v zahraničí už vyše 35 000 pracovných miest, a to hlavne v oblasti priemyslu, výroby a logistiky.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (33336/2004 - OSS)
Adresa:
EXPRESS PEOPLE s. r. o.
Štúrova 27
Košice
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Štúrova 27, Košice, 040 01, Slovenská republika