Personálny konzultant

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Na pobočke spoločnosti AT personalistika s.r.o.
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    Zamestnávateľ neuviedol
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Do našej novootvorenej pobočky v Ružomberku hľadáme práve teba. Ak si šikovný, cieľavedomý, máš pozitívny vzťah k práci a si schopný samostatne aj tímovo pracovať, môžeš rozšíriť náš mladý dynamický pracovný tím.

Tvojou náplňou práce bude:
- vyhľadávanie a výber vhodných záujemcov na výkon opatrovateľskej činnosti podľa aktuálnej potreby a požiadaviek zahraničných klientov
- organizovanie a vedenie výberových konaní v nemeckom jazyku a vykonávanie administratívnych prác s nimi spojených
- vyhodnocovanie výberových konaní
- registrácia nových záujemcov
- prezentácia aktuálnych ponúk opatrovateľskej činnosti záujemcom
- zabezpečenie včasného nástupu záujemcov na výkon činnosti v domácnostiach zahraničných klientov
- starostlivosť o spokojnosť zahraničných klientov a záujemcov počas celej doby výkonu činnosti
- pravidelný týždenný reporting nadriadenému pracovníkovi
- ďalšie pracovné činnosti podľa potrieb zamestnávateľa

Benefity a ďalšie výhody:

- práca v mladej, dynamicky sa rozvíjajúcej personálnej spoločnosti
- možnosť profesného a kariérneho rastu
- využívanie nemeckého jazyka na dennej báze
- mobilný telefón

Informácie pre uchádzača:

Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky. Bližšie informácie poskytneme na osobnom pohovore.
V prípade záujmu o danú ponuku nás kontaktuje telefonicky na tel.č.: 0918 604 826 alebo e-mailom na adrese: email

Všeobecne požadované znalosti:

- znalosť nemeckého jazyka podmienkou, znalosť iného cudzieho jazyka výhodou
- výborné komunikačné schopnosti, organizačné a prezentačné schopnosti
- vysoké pracovné nasadenie
- schopnosť tímovej práce
- profesionálne a kultivované vystupovanie
- samostatnosť a zodpovednosť
- odolnosť voči stresu
- znalosť práce s PC

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word