startgroup

Hardware developer

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Košický kraj; Okres Michalovce
Michalovce

Pozícia / odvetvie

Elektrotechnika a energetika

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Využite príležitosť pracovať v stabilnej nadnárodnej spoločnosti, ktorá pôsobí v oblasti elektroniky a jej vývoja a to na pozícii Hardware developer.

Náplň práce :

-vyvíja hardvér pre riadiace jednotky
-volí nové progresívne súčiastky
-HW testuje vo fázach vývoja
-Worst Case Analysis – teoretické výpočty obvodov
-merania na vzorkách (funkčnosť, odolnosť na rušenia)
-certifikuje podľa VDE a UL noriem
-príprava testovacích predpisov do výroby

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

-práca v medzinárodnej spoločnosti
-pružná pracovná doba
-balík sociálnych výhod

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate dané požiadavky pošlite svoje CV v slovenskom jazyku. Na pohovor budú pozvaní len vybraní kandidáti, ktorí budú spĺňať požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

-vysokoškolské vzdelanie elektrotechnického smeru so zameraním na mikroprocesorovú techniku
-anglický jazyk na pokročilej úrovni , alebo nemecký jazyk – aktívne
-zručnosť s prácou s obvodmi teoretická aj praktická
-vítané skúsenosti s osadzovaním SMD, opravami atď
-znalosť tvorby schém